22.04.2009 19:00

Místo konání: Pražačka.

Výsledek: 2:1

Nejlepší hráč zápasu: Jiří Smíšek

Komentář zápasu: Tak první komenář nových stránek bude bohužel začínat prohrou. Tato prohra však nebyla ostudná, zápas byl vyrovnaný počet šancí si myslím také. V prvním poločase se po otrkávání soupeřů začala hra přelívat ze strany na stranu. Soupeř se dostal do první golovky, kdy nenasytný utočních soupeře nechtěl nechat kamarádovi gól a chtěl si ho připsat sám. Nenasytnost je však těžký soupeř, a proto míč z naší branky vykopl. Jak se říká - nedáš dostaneš. Z naší standartní situace se prosadil Méďa kdy propálil vše co mu stálo v cestě (0:1).

V druhém poločase však hned ze začátku udeřil soupeř, kdy 2 nehlídaní hráči měli téměř volné nohy k zakončení (1:1). Hra potom opět dostala náboj, soupeř i náš tým měl spoustu šancí. Největší měl asi Zdenda když si povodil obránce a tak tak nezakončil. Potom se soupeř dostal do brejku sám na brankáře, ale Jirka náš tým zachránil. Bohužel finální tečku jsme dostali v 59.minutě po rohovém kopu soupeře (2:1). S tím už se nedalo nic moc dělat, ale naši kluci ještě zabojovali a zatlačili soupeře, tentokrát to však nevyšlo.

autor: Prála