RFC vs. FC Social Members

28.03.2004 23:14

Tento zápas měl být klíčový pro náš tým, neboť předchozí zápasy předváděl náš tým výbornou hru, ale bez bodového efektu. A tak se očekávalo, že bychom mohli konečně zabodovat. Kapitán týmu Jirka vypsal mimořádné odměny v případě výhry. Ovšem hrozil i krutými tresty pokud bychom neuspěli. Jak to tak bývá v životě teprve na hřišti se ukázala pravda v celé své kráse. Koplo se do míče a hra mohla začít. Míč poskakoval po hřišti sem tam, někdy se dostal i na kopačky hráčů. Během první poloviny utkání se nic zvláštního nestalo. Ani jeden ze soupeřů neohrozil bránu druhého týmu. Naši borci nepředváděli výbornou hru, ba naopak takhle špatně snad nikdy nehráli. Oproti soupeři, který si alespoň párkrát souvisle přihrál, nám se nedařilo nic. Na soupeři byla vidět aspoň snaha. Zato u nás nikdo neběhal, až na Emila. Ale ten se pak rozčiloval na spoluhráče, že neběhají. Za první poločas se nevyskytla jediná vyložená šance na kopačkách hráčů z obou týmů.

Druhý poločas se náš tým ještě zhoršil a dovolil soupeři párkrát ohrozit naší branku. Obrana nám začala dělat problémy. Soupeř se dostal do přečíslení dva na jednoho. A po střele soupeřova útočníka se otřásla tyč naší branky. Tlak soupeře sílil. Náš tým nebyl schopen nijak kloudně odpovědět. Po vhazování se míč dostal k nekrytému útočníkovi a ten hlavou skóroval do prázdného koutu branky. Prohráváme 0:1! Tato rána nás definitivně srazila na nohy. Naši hráči se pohybovali na hřišti, jako bez duše. Soupeř se dostal na koně a začal si více troufat. Přidával pomalu na tempu. Jeho hráči napadali s větším úsilím a přiostřovali obranné zákroky. Asi si začali uvědomovat, že ba nás mohli pokořit. A proto se stáhli více do obrany, což byla jejich jediná chyba. Náš tým posledních pět minut zůstával ve třech v útoku a soupeř chodil do protiútoků. Žádný z nich jim však nevyšel. Naopak rozhodlo srdíčko našich útočníků, kteří se ještě nevzdali a dvě minuty před koncem sebrali soupeřům vítězství z kapsy. Opět rozhodlo rychlé outové vhazování. Bóža hodil překrásný balon na Vaška, kterého nikdo nekryl. Brankář soupeře rychle vyběhl a vrhl se do souboje s Vaškem. Ten však souboj vyhrál a temenem hlavy stačil přelobovat brankáře. Dobíhající brankář si však srazil míč do brány.Vyrovnáno 1:1. Utkání se pak v klidu dohrálo a my mohli oslavovat první bod v této sezóně.

RFC Prosím, nesmějte se - FC Social Members 1:1 góly: Vašek Pokorný

Sestava: Jirka Smíšek,Tomáš Jakoubek, Petr Makovec, Honza Poledne, Lukáš Langr, Vašek Pokorný,Tomáš Böhm, Vláďa Staněk

Hodnocení: Dnes podal náš tým nejhorší výkon v sezoně, ale přesto vybojoval se šťěstím bod. Snad to bude příště lepší!