RFC vs. U Karla 99

28.10.2005 23:47

Výsledek: 4:2

Přivítalo nás vyprahlé mexické hřiště. Vzduch byl těžký a plný boje. Slunce pálilo jak teplej mexikánec. Podle toho vypadala i příprava na zápas - bylo potřeba naplnit chladič! Poprvé si kapitánskou pásku natáhl heroj Ota.Začali jsme ve velkém tempu. Krátce po úvodním hvizdu dostal Koubek balonem do nosáčku, hra však pokračovala díky jeho statečnosti a odhodlání čelit bolesti. Z toho těžil Bóža, který nádhernou křižnou střelou k tyči nedal gólmanovi sebemenší šanci. Dále jsme pokračovali v tlaku a našeho gólmana vyrušil z letargie krásný střelecký pokus ze střední vzdálenosti, který políbil naši spojnici. V prvním poločase se již nic vážnější neudálo a tak nás čekal zasloužený odpočinek.

Druhém poločase jsme na ně opět vlítli jak tloušti na třešně a po krásné kombinaci s Michalem rozvlnil heroj soupeřovu síť. Soupeř se nadále na moc nezmohl a tak jsem po akci tři na jednoho po Koubkově asistenci a Bóžově pohotové střele vedli již 3:0. Pak ovšem přišla naše černá minutka. Obrana se nedohodla s brankářem a soupeř lehce snížil. Náhle jsme přestali hrát a po několika sekundách to bylo již jen 2:3. Náhle jako bychom se stali účastníky zápasu AC Milán - FC Liverpool. To nás srazilo na kolena a hráli jsme jak opaření. Soupeř si vytvářel šance a my se nemohli vrátit do hry. V tom na hřiště nastoupil heroj, vyburcoval tým a sám brankou skluzem v závěrečných minutách definitivně rozhodl zápas. Výhra nám zaručila to, o čem jsme na začátku mluvili jen jako o vtipu - poslední zápas si to rozdáme s Chroustovou lokomotivou o postup. Další pozitivum je, že náš tým má fanoušky už i na Novém Zélandu. Jen tak dál!